Top Guidelines Of کارشناسی سیار خودرو

امکان پیگیری و شکایت شما از آن فرد ناشناس نخواهد بود یا کار بسیار مشکل خواهد بود.

ایران تست کار به عنوان مرجع ارائه دهنده کارشناسی فوق تخصصی خودروهای کارکرده و دست دوم فعالیت خود را آغاز کرد. ایران تست کار به کمک کارشناسان مجرب خود جهت کارشناسی رنگ، فنی، تست رانندگی انواع خودروهای صفر و کارکرده در خدمت عموم خریداران و فروشندگان خودروهای داخلی و خارجی است.

به طور مثال می‌توان برای خودرو گران قیمت ۳ یا ۴ ساعت زمان برای کارشناسی رنگ اتومبیل گذاشت ولی برای اتومبیل‌های ساده‌تر زمان کمتر خواهد بود.

خیلی راضی‌ام از خدمات کارنامه. چون از شهرستان اومده بودم تهران و جایی رو نمی‌شناختم و به دیوار اعتماد داشتم از توی اپلیکیشن دیوار درخواست کارشناسی دادم. بعدش ماشین رو با خیال راحت‌تری خریدم.

همانطور که پیش‌تر به آن اشاره کردیم، در کنار این راه از روش‌های دیگر هم کمک بگیرید

شاید برایتان سوال باشد که آیا قیمت کارشناسی خودرو ها متفاوت است؟ دلیل در تفاوت آنها چیست؟ باید بگوییم که بله قیمت کارشناسی ماشین ها متفاوت میباشد. قیمت کارشناسی هر ماشین به ارزش آن بستگی دارد.

مقالات دون رنگ ماشین ما را حتما تا انتها بخوانید زیرا دارای اهمیت بسیار بالایی است و در هنگامی که قصد خرید خودرویی را داشته باشید بدون شک به شما کمک خواهد کرد.

خبر خوب اینکه نیاز نیست شما به دفتر آقای تست بیایید. کارشناسان آقای تست در محل دلخواه شما حضور خواهند داشت.

در کارشناسی فنی موتور و گیربکس، موتور و جعبه دنده خودروی شما به علت اهمیت بالایی که دارند، باید بررسی قرار گیرند و از سلامت آنها اطمینان حاصل شود که به درستی و به طور کامل خوب کار می کنند.

دو نکته مهمی است برای تشخیص رنگ ماشین ان را باید در نظر بگیرید.

بافت مولکولی رنگ اولیه‌ای که توسط کارخانه به خودرو زده می‌شود؛ تراکم رنگ بسیار بیشتری به محصولاتی که در بازار موجود هستند دارد.

پیج اینستاگرامی اقای تست را دنبال کنید و تمامی نمونه های تشخیص ??? ????? ????? رنگ خودرو را با دقت نگاه کرده تا از مهارت کارشناسان ما مطلع شوید.

اگر گزارش کارشناسی اشتباه بود، چه‌کار باید کرد؟ آیا بعد از کارشناسی امکان شکایت وجود دارد؟

حالت دوم اینکه این تغییرات علاوه بر نگرفتن مجوز، غیرقانونی هستند. مثلا تعویض موتور ماشین با موتور یک ماشین قوی تر، در این دسته جا دارد. در این حالت مالک خودرو از سمت پلیس موظف است که خودرو را به همان حالت اولیه و منطبق با شرایط مشخص شده در اسناد شناسایی، برگرداند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *